do ostrekovačov

 

Nemrznúca  zmes  do  ostrekovačov  do -20°C2020

CINOL -20 účinne odstraňuje námrazu a nečistoty zo skiel automobilov. Nenarušuje lak, ani gumové a plastové diely, chráni zariadenie ostrekovačov pred koróziou. Predlžuje životnosť stieračov a prevonia celé auto. Neriedená je zmes použiteľná do -20 ° C. 

CINOL -20 nalejte priamo alebo narieďte destilovanou vodou podľa uvedenej tabuľky na požadovanú mrazuvzdornosť a nalejte do nádobky ostrekovača skiel automobilu.

 Riedenie:

tab
 

Nemrznúca zmes do ostrekovačov do -40°C4040


CINOL -40 účinne odstraňuje námrazu a nečistoty zo skiel automobilov. Nenarušuje lak, ani gumové a plastové diely, chráni zariadenie ostrekovačov pred koróziou. Predlžuje životnosť stieračov a prevonia celé auto. Neriedená zmes je použiteľná do -40 ° C.
CINOL -40 narieďte destilovanou vodou podľa uvedenej tabuľky na požadovanú mrazuvzdornosť a nalejte do nádobky ostrekovača skiel automobilu.

 Riedenie:

 

Nemrznúca zmes do ostrekovačov do -80°C8080


CINOL -80 je koncentrovaná nemrznúca zmes do ostrekovačov automobilov, ktorá účinne odstraňuje nečistoty zo skiel, predlžuje životnosť stieračov a prevonia celé auto. 

CINOL -80 narieďte destilovanou vodou  podľa uvedenej tabuľky na požadovanú mrazuvzdornosť a nalejte do nádobky ostrekovača automobilu.

Riedenie:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info